Problemă actuală

Gherete noi in parcul Valea Morilor

11:44 Jun 13 2018 str. G.Alexandrescu 1 Sectorul : Buiucani

Descriere
Buna Ziua,

Stimati colaboratori ai organelor competente.
In timpul cit nu era stabilit primar general al mun.Chisinau in parcul Valea Morilor au fost aduse gherete noi.

1.Gherete in forma da VAGON (de fier) pentru alimentare, amplasate pe spatiu verde care nu este dedicat p/u amplasarea gheretelor. (imagini atasate).

2.Ghereta de TIGARI amplasata in locul statiei de microbuze. (imagine atasata)

3.Deasemenea doua din aceste gherete pregatesc mancare prajita care duce miros la toata intrarea in parc si la locatarii blocurilor de locui.

Va rugam sa fie scoase aceste gherete urite care sunt amplasate pe spatiu verde in zona verde a parcului, si amplasate pe cind nu era desemnat primar general a mun.Chisinau.

Acest e-mail a fost expediat si catre primarul nou ales si primarul interimar.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Zambitchi Marcel

Funcţie: Director "Directia Generala Comert, Alimentatie Publica si Prestari Servici"


Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

2 semne de circulatie care contravin unul altuia

17:33 Sep 26, 2011

Chisinau, Intrarea in parcul Valea Morilor, linga statia terminus a rutierei 127, 0.01 Kms

Semn de circulatie furat

13:23 Nov 20, 2013

Chisinau, str.G.Alexandrescu, 0.01 Kms

Spatiu public ocupat neautorizat.

13:04 Mar 05, 2018

Chisinau, G.Alexandrescu 15, 0.01 Kms

Semn de circulatie deteorat si spatiu verde pe care intra vehicule.

13:37 Apr 18, 2017

str.G.Alexandrescu 15, 0.01 Kms

Doua bariere instalate din piatra nelegal

13:35 Nov 02, 2015

Chisinau, str.G.Alexandrescu 15, din spatele blocului, 0.02 Kms