Problemă actuală

Curg deseuri din canalizare, din nou

13:54 Jul 5 2018 Chisinau, Str. Costiujeni 14-15 Sectorul : Centru

Descriere
Buna ziua!
Pe str. Costiujeni 14-15, la o distanta de 700-900 metri de la str. Grenoble, sint 2 statii de autobuz (vis-a-vis una fata de alta). Linga statia care se afla pe partea viilor si a livezilor, este o scurgere de deseuri(excremente) din conducta de canalizare. Coordonatele pentru harta sint 28.83601 , 46.97577. Scurgerea are in jur de 7-9 zile, poate chiar si mai mult. Va rog frumos sa luati masurile necesare. Va scriu deja a 2-a oara in decurs de 5 zile. Asa si n-a mai venit nimeni de duminica(1.06.18) pina azi.
Succes si sanatate!
Cu respect, Dan.

P.S.:Totodata va rog sa aruncati si vre-o 3-4 lopeti de pamint in santul de cabluri electrice de linga statie
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms