Problemă actuală

Cîini și pisice vagaboande

13:49 Jul 7 2018 Chișinău, Str. Vluntarilor 10, 12, 12/1 Sectorul : Ciocana

Descriere
Bună ziua,
În curtea bloculurilor locative Nr. 10, 12/1, 12 din strada Voluntarilor sunt peste 7 cîini și 10 pisici care pe lîngă faptul că deranjează locatarii din zonă prin lătrat (cîinii), au umplut toată ograda cu purici. Astfel solicităm ajutorul în evacuarea animalelor și nimicirea insectelor
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Alimentare proastă cu apă potabilă

13:45 Jul 07, 2018

Chisinau, Str. Voluntarilor 10, blocul 2 (indicat pe hartă), 0.01 Kms

Crengi defrișate neevacuate.

13:47 Jun 12, 2017

Chișinău, str. Voluntarilor, 10, 0.02 Kms

Deseuri

13:30 Mar 25, 2012

Chisinau, str. Pascani, 0.09 Kms

Zgomot produs de Barberry Club

00:47 Aug 04, 2013

Chisinau, Tabacaria Veche 23, 0.13 Kms

Свалка мусора.

01:38 Nov 01, 2018

str. Tabacaria Veche, 0.17 Kms