Problemă actuală

Gropi mari pe stradăa Frumusica

13:37 Jul 16 2018 Chisinau,str.Frumusica 1 Sectorul : Botanica

Descriere
Va rugam sa astupați gropile de pe strada frumușica.Este imposibil sa mergi cu mașina.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa trecere de pietoni

13:13 Nov 26, 2013

Chisinau, intersectia str. Frumusica cu str. Muncesti, 0.01 Kms

Trecere pentru pietoni

11:01 Mar 28, 2014

Chisinau, str. Frumusica inters. str. Muncesti, 0.01 Kms

Solicitam trecere pentru pietoni

13:46 Nov 26, 2013

Chisinau, str.Frumusica, 0.01 Kms

Trecere de pietoni

01:46 Dec 20, 2013

Chisinau, str. Frumusica intersectie cu str. Muncesti, 0.01 Kms

Drum Foarte rau

20:39 Feb 13, 2011

str. Muncesti, 0.02 Kms