Problemă actuală

Drum distrus in curte

01:13 Jul 17 2018 Chisinau, bd.

Descriere
Drumul este distrus in curtea casei de pe Bd. Dacia 38. Lipseste drenajul, apa curge de pe toate strazile de mai de sus si spala asfaltul din curte....Casa are 12 scari, lungime mare.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

urne de gunoi si iluminare slaba pe timp de noapte

13:16 Sep 28, 2012

Chisinau,bd. Dacia 38, 0 Kms

Lipsa capacelor de canalizare

13:57 Nov 26, 2013

Chisinau, bd. Dacia 38, 0 Kms

Плохое отопление

10:30 Nov 27, 2013

Chisinau, bd. Dacia 38/3 ap. 140, 0 Kms

Amenajare parcare

12:07 Mar 31, 2016

Chisinau, bd. Dacia 38, 0 Kms

Amenajare Parcare

13:48 Oct 30, 2016

Chișinău, bd. Dacia 38, 0.01 Kms