Problemă actuală

Condiții insalubre ap. 6

13:23 Jul 23 2018 G. Coșbuc 13 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Pe adresa G.Cosbuc 13, locatarii din apartamentul 6 aduna toate gunoaiele , nu fac curat. In scara e un miros insuportabil. Locatarii sunt foarte agresivi, ataca copiii, astfel punând copiii în pericol.
Anul trecut, pe data de 1 septembrie a avut loc un incendiu de proporții, punând viața tuturor in pericol.
Această situație durează de mai mult de o decadă.
Întreprinderea municipală de gestionare a fondului locativ nu face nimic. Doar a curățat mizeria ce a rămas după incendiu.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms