Problemă actuală

Curg deseuri din canalizare...

01:30 Jul 29 2018 Chisinau, Str. Costiujeni 8/5 Sectorul : Centru

Descriere
Buna ziua!
Vis-a-vis de blocul locativ de pe str. Costiujeni 8/5,de partea cealalta a drumului, pe partea viilor si livezilor, este o scurgere masiva de deseuri din conducta de canalizare. Coordonatele pentru harta sint 28.83680, 46.97702. Scurgerea are in jur de 3-4 zile, poate chiar si mai mult. Va rog frumos sa luati masurile necesare.
Succes si sanatate!
Cu respect, Dan.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms