Problemă actuală

Мусорные контейнеры на дороге

13:07 Aug 1 2018 Молдова, Кишинэу, ул.Трандафирилор 3/2 Sectorul : Botanica

Descriere
Возле дома по адресу ул.Трандафирилор 3/2, мусорные контейнеры стоят на дороге, а не на специально построенной площадке.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Ciine vagabond

10:05 Mar 29, 2018

Trandafirilor 1, 0.01 Kms

Demolare nesanctionata

20:26 Oct 03, 2011

Chisinau, str. Milesti 10 ap.1, 0.02 Kms

Oбрезка деревьев

01:51 Aug 01, 2015

Chisinau, bd. Dacia, 0.05 Kms

Bec defect la semafor

13:39 Jan 16, 2015

Chisinau, str. Bucuresti, 0.06 Kms

Groapa de canalizare fara capac - mi-am distrus roata

10:05 Feb 26, 2013

Chisinau, bd. Dacia x str. 31 August, 0.07 Kms