Problemă actuală

Mutarea vanzatorilor ambulanti in piata

13:26 Aug 6 2018 Alba Iulia 192

Descriere
De câțiva ani în capitală se face piață din străzile capitaliei. Când se va rezolva această problemă? Când vor fi mutați toți vânzătorii în piețe și amendați cei ce încalcă legea?
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Zambitchi Marcel

Funcţie: Director "Directia Generala Comert, Alimentatie Publica si Prestari Servici"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Comert ilegal

13:33 Feb 16, 2015

Chişinău, str. Alba Iulia, 0.01 Kms

Comert ilegal

09:09 Aug 09, 2014

Chișinău, str.Alba Iulia 196/4, 0.03 Kms

Statia de troleibus blocata

01:45 Dec 04, 2013

Chisinau, Alba Iulia 196/4 (statia de troleibus vis-a-vis de IMC Market), 0.03 Kms

Semafor nefunctional

12:59 Nov 22, 2012

Chisinau, str. Alba-Iulia x str. Liviu Deleanu, 0.05 Kms