Problemă actuală

Deșeuri- Botanica Veche 10

13:40 Sep 11 2018 Str. Botanica Veche 10 Sectorul : Botanica

Descriere
Buna ziua,
Solicit respectuos evacuare deșeului (microbus), care este lăsat în voia sorții în curtea blocului de ani buni, prin care crează un șir de incomodități, strică imaginea curții, plus și este un loc periculos pentru copii ce se cățăra pe dìnsul.
Mulțumesc!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms