Problemă actuală

copac uscat

13:31 Oct 7 2018 chisinau, str. Dimo 10 Sectorul : Rîşcani

Descriere
str. Dimo 10, mun. Chisinau este un copac de stejar uscat cu tulpina foarte mare. A fost retezat pina la 5 metri de catre spatii verzi si asa o ramas. Copacul este putred, nu creste nimic. Apar ciuperci si alti paraziti.
rog sa interveniti si sa-l taiati
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Haruta Eleferii

Funcţie: Director Asociatia "Spatii Verzi"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Spaţii Verzi

Buget: 48454 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms