Problemă actuală

Tomberoane de gunoi

01:25 Oct 10 2018 Chisinau, str. Ion Vasilenco 38 Sectorul : Centru

Descriere
Tomberoanele sunt mereu murdare, supraincarcate si gunoiul de pe jos nu se stringe!!! (Dezordine)
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Подземный переход

01:17 Jul 11, 2012

Chisinau, Stefan cel Mare 3, подземный переход, 0.01 Kms

Miros groaznic

13:16 May 30, 2013

Chisinau , bd.Ștefan cel Mare 1, bd. C. Negruzzi 7, 0.03 Kms

Отсутствует облицовка

10:10 Aug 27, 2014

Chisinau, bd.Stefan cel Mare 1, 0.04 Kms

Miros urat in trecerea subterana

13:01 Jun 06, 2012

Chisinau subterana Ciuflea colt cu Stefan cel Mare, 0.05 Kms

Lipseștе iluminarea

23:53 Dec 23, 2015

Chisinau, pasajul subteran la intersecția străzilor Ciuflea (bd.Dacia) și bd.Ștefan cel Mare ( lîngă Acatemia de Științe), 0.05 Kms