Problemă actuală

Semafor pietonal- bd. Dacia/ str. Cuza Vodă

13:42 Oct 22 2018 Bd. Dacia si Cuza Vodă Sectorul : Botanica

Descriere
Buna ziua,
Nu funcționează semaforul pietonal la intersecție. Solicit remedierea acestea.
O zi bună!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Molcocean Foma

Funcţie: Director S.R.L. "Semafor-Service"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms