Problemă actuală

Vă rog frumos luați măsuri

13:00 Oct 22 2018 com. Grătiești str. Prieteniei 6 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Domnule primar vă rog luați măsuri că este insuportabil (gunoi, căini vagabonzi, nu este lumină, etc.)
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

DEȘEURI, CÎINI VAGABONZI

01:59 Oct 23, 2018

com. Grătiești str. Prieteniei 6, 0 Kms

Marcaj rutier

00:08 Jul 06, 2014

Chisinau, str. Calea Orheiului, traseu M2, 1.39 Kms

Drum cu cratere in Cimitirul Sfântul Lazăr

14:23 Aug 18, 2014

Chisinau, str. Doina 201, 1.59 Kms

Teritoriu insalubru si aer poluat.

12:25 May 06, 2014

fostul iaz, 1.69 Kms

Lipseste felinarul de de pe stîlp!

01:59 Oct 18, 2018

Cricova, sos.Dubasarilor 2/1, 1.77 Kms