Problemă actuală

Semafor stricat

01:31 Oct 25 2018 Grenoble intersectie cu Traian Sectorul : Botanica

Descriere
Buna dimineata, va rog sa solutionati problema traficului la intersectia Grenoble cu Traian, nu lucreaza semaforul corect de 2 zile si sofierii sunt nevoieti sa mearga la rosu, nemaivorbind ca nu este nici o siguranta pentru pietoni la aceasta intersectie
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Molcocean Foma

Funcţie: Director S.R.L. "Semafor-Service"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms