Problemă actuală

Свалка мусора.

01:38 Nov 1 2018 str. Tabacaria Veche Sectorul : Botanica

Descriere
Кучи мусора на берегу речки и в самой речке.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice


Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminarii

12:18 Aug 09, 2013

Chișinău, str. Haltei, 0.07 Kms

Lipsa iluminarii

23:03 Feb 05, 2014

Chisinau, str. Tiraspol 6, 0.09 Kms

Salubrizare

13:37 Nov 02, 2014

Chisinau, bd. Aleea Garii 1, 0.14 Kms

Curatarea Fintinilor de canalizare

13:18 Feb 28, 2013

Chisinau, Piata Garii 2, 0.15 Kms

Dezastu pe ruta de autobuze nr.19

10:30 Feb 22, 2017

mun. Chisinau, 0.15 Kms