Problemă actuală

Copaci uscați

13:48 Nov 1 2018 Chișinău, str. Vasile Alecsandri 117 ”A” Sectorul : Centru

Descriere
str. Vasile Alecsandri 117 ”A”, în curte, un copac de mare înălțime și grosime, uscat. În anii trecuți, dar și în luna mai 2018 a fost depusă cerere la spațiile verzi. În luna august, de către angajații Spații verzi au fost curățate crengile, însă trunchiul așa și stă neclintit, motivul fiind lipsa macaralei. Totuși, consider că în aproape 6 luni era posibil de soluționat problema
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Haruta Eleferii

Funcţie: Director Asociatia "Spatii Verzi"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Spaţii Verzi

Buget: 48454 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms