Problemă actuală

curatenie in oras

13:45 Nov 7 2018 Chisinau, str. Haltei Sectorul : Centru

Descriere
Stimate Administratie a Primariei municipale,
despre ce fel de curatenie se vorbeste in cadrul sedintelor municipale daca pe strada unde locuiesc eu, Haltei 21/2, inca in primavara sau curatit copacii din zona si doi " munti" de crengi uscate si frunze stau de atunci in mijlocul strazii si nici de gind nu are nimeni sa le ridice. Noi, locuitorii blocurilor din preajma suntem deranjati de aceasta neglijenta din partea organizatiilor municipale. Rugam sa organizati macar de ziua curateniei declarata de d. primar interimar Codreanu Ruslan ridicarea si depozitarea acestor deseuri si sa faceti curat pe segmentul de strada din acest sector.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms