Problemă actuală

Deșeuri,ecologie, Drumuri deteriorate

10:00 Nov 8 2018 str. Cornului 9/1 Sectorul : Buiucani

Descriere
Bună ziua, vreau să vă aduc la cunoștință faptul că pe str. Cornului 9/1 mai mul de 1 lună de zile nu este măturată curtea casei, gunoiul din tomberoanele improvizate nu se evacuează, starea reală a drumurulor din curte și adiacentul ei este dezastruoasă gropile din asfalt sunt acoperite cu pământ ca să putem a ne deplasa cu automobilele.
Seara toată strada Cornului miroase a fum din motivul că locătarii casalor pe pământ din Buiucanii vechi ard vrunzele uscate.
În contextul celor expuse rog să luați măsuri pentru redresarea situației.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms