Problemă actuală

gunoiul inunda statia de la metro

13:59 Nov 8 2018 Dacia 58 Sectorul : Botanica

Descriere
Oameni buni, care este rostul acestui site daca nu tineti cont de problemele pe care le invocam?
in statia de la Metro, Botanica e catastrofa. gunouiul nu s-a strans de foarte mult timp. am semnalat problema deja de cateva dar degeaba. mai mt am constatat azi cu stupoare ca atunci cand se elubereaza cosul de gunoi, acesta se arunca in vagauna de alaturi. e strasnic cat gunoi am vazut azi aruncat in vagauna ceea. Rusine sa aveti, lasati sa ne inunde gunoiul... mi-i greata de asa autoritati.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms