Problema soluţionată

Пандурилор 70/1

13:42 Nov 12 2018 Пандурилор 70/1 проезжая часть Sectorul : Botanica

Descriere
Сгорела лампа освещающая проезжую часть
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Яма, которую не объедешь

23:18 Nov 20, 2016

Chisinau, str.Sarmizegetusa,6, 0.01 Kms

Iluminare

22:25 Feb 17, 2019

str. Sarmizegetusa, 0.01 Kms

Сгорела лампа, освещающая проезжую часть

13:20 Jan 25, 2019

Пандурилор 55/1 сзади дома, 0.02 Kms

Сгорела лампа

13:17 Jan 25, 2019

Пандурилор 89, 0.02 Kms

Trecere de pietoni intunecata

10:26 Feb 12, 2019

Pandurilor 55/1 - Decebal 89, 0.02 Kms