Problema soluţionată

Iluminare

01:35 Nov 19 2018 str. A. Corobceanu Sectorul : Centru

Descriere
Pe str. A. Corobceanu, intre str. P. Movila si S. Lazo, mai multe felinari sunt arse.
Va rog restabiliti iluminatul pe aceasta strada.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Atetntie,Scoala!!! Fara semafor.

12:26 Aug 15, 2011

Chisinau, str. A. Corobceanu x str. Serghei Lazo, 0.07 Kms

Iluminare stradala

01:32 Nov 19, 2018

str. P. Movila, 0.07 Kms

Parcări rezervate ilegal

01:55 Sep 21, 2016

Chișinău, str.Serghei Lazo, 34, 0.08 Kms

Iluminare

01:30 Nov 19, 2018

str. 31 August 1989, 0.1 Kms

Trotuar impracticabil

11:27 Feb 24, 2014

Chisinau, bd. Stefan cel Mare si Sfint 133, 0.11 Kms