Problema soluţionată

Iluminare

01:36 Nov 19 2018 str. Drumul Bacioiului Sectorul : Botanica

Descriere
Pe str. Drumul Bacioiului sunt mai multe felinari care nu functioneaza, anume linga cerc, dar si la intrarile la garaje si statiile de asteptare.
Va rog restabiliti iluminare.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminării

13:26 Jul 03, 2015

Chisinau, Str. Drumul Bacioiului, 0.02 Kms

Nu ard felinari

23:12 Dec 10, 2015

str. Drumul Bacioiului, 0.03 Kms

Lipsa urna de gunoi

13:32 Jul 17, 2015

Chisinau, str. Drumul Bacioiului, 0.04 Kms

Lipsa statiei de coborire

10:22 Dec 01, 2013

Chisinau, str. Drumul Bacioiului 309, 0.16 Kms

Iluminare

13:32 Jul 25, 2016

Str. Drumul Bacioului, str. Grenoble, 0.17 Kms