Problemă actuală

Drum distrus.

01:44 Nov 19 2018 str. Plaiului Sectorul : Botanica

Descriere
str. Plaiului intre str. Pandurilor si str. P. Erhan, este complet distrusa, va rugam sa restabiliti stratul de asfalt pe carosabil, pe portiunea aceasta de drum.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminarii

10:49 Jul 11, 2014

Chișinău, str. Plaiului, 0.01 Kms

Necontenitul pîrău

01:55 Aug 12, 2014

Chisinau, str. Pandurilor, 0.05 Kms

Угроза обвала веток дерева

01:55 Nov 01, 2017

Moldova,Chisinau,str.Hanul-Morii,130,132, 0.06 Kms

Iluminare

22:19 Feb 17, 2019

str. P. Erhan, 0.06 Kms

Comportament neprofesional

13:47 Sep 27, 2014

Chisinau, str. Pandurilor, 0.06 Kms