Problemă actuală

Semn

01:03 Nov 19 2018 intersectia str. Titulescu si str. Pandurilor Sectorul : Botanica

Descriere
La intersectia str. Titulescu si str. Pandurilor, lipseste semn drum principal pentru str. Titulescu.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Canalizarea infundata

00:18 Jul 06, 2014

Chisinau, str. Titulescu, 0 Kms

Lipseste semnul Drum Principal

13:54 Dec 26, 2011

Chisinau, Intersecrtia Pandueilor cu Titulescu, 0 Kms

Canalizare descoperita - drum deteriorat

13:05 Apr 03, 2018

Chisinau, str. N.Titulescu 16, 0.02 Kms

Iluminare

01:33 Mar 30, 2015

Chişinău, str. Pandurilor 62, 0.03 Kms

Lipsa iluminarii stradale - Botanica, Titulescu, 16

13:39 Jun 12, 2017

Chisinau, str. N. Titulescu, 16, 0.04 Kms