Problemă actuală

Lucrarile nefinisate (apa+canalizare) str.A.Doga

01:41 Nov 19 2018 str.A.Doga, 32-34 Sectorul : Rîşcani

Descriere
In timpul lucrarilor (apeduct) de pe str.Andrei Doga 30-34, a fost sapate gropi inca in septembrie. Lucrarile sunt stopate, iar gropele au ramas. Drumuri, trotuare, parcari auto ramin distruse.
Luati masuri. Nimeni nu raspunde!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms