Problemă actuală

Crengile rupte pe cabluri de electricitate

11:49 Nov 19 2018 or. Chisinau, str. Dumbravii 25 (in centru orasului, paralel cu strada Valea trandafirilor) Sectorul : Centru

Descriere
In or. Chisinau, str. Dumbravii 25 (in centru orasului, paralel cu strada Valea trandafirilor)sunt crengile rupte cazute pe cabluri de electricitate.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Haruta Eleferii

Funcţie: Director Asociatia "Spatii Verzi"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Spaţii Verzi

Buget: 48454 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Constructie ilegala

13:04 Apr 09, 2014

Chisinau, str. Tighina 50, 0.04 Kms

Опасная яма на проезжей части (ул. Тигина)

13:26 Apr 17, 2013

Chisinau, str. Tighina 51, 0.05 Kms

Тигина 55, электрогенератор

01:08 Aug 12, 2014

Chișinău, Tighina 55, 0.06 Kms

Trotuar ocupat abuziv

23:20 Aug 28, 2014

Chisinau str. Tighina 46, 0.06 Kms

Parcare neregulamentara

13:52 Oct 03, 2011

Chisinau, str.Tighina x bd. Stefan cel Mare, 0.07 Kms