În aşteptare

Neevacuarea frunzelor si crengilor uscate

13:18 Nov 28 2018 Strada Colina Puskin 15 Sectorul : Rîşcani

Descriere
De mai mult de o luna, la intrarea in curtea blocului de pe adresa Colina Puskin 15 (aflata in responsabilitatea ÎMGFL-23) nu se evacueaza frunzele si crengile uscate care s-au tot depozitat acolo in timpul lucrarilor de strangere a acestor deseuri din curtile apropiate. Din aceasta cauza, in acea zona s-au inceput aruncarile de deseuri menajere. Solicitam in regim de urgenta evacuarea gunoiului, responsabilitate directa a IMGFL 23, sector Rascani, or Chisinau.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms