Problema soluţionată

deseuri

13:50 Sep 26 2011 Chisinau, str. Mesager Sectorul : Buiucani

Descriere
foarte multe camioane aduc aici deseuri de la constructii si le arunca in parc
drumul catre acest loc duce chiar prin fata politiei cu destinatie fulger , chiar prin fata lor, zeci de camionae lasa gunoi in spatii verzi
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Pretura sectorului Buiucani (Nov 28 2013)
În conlucrare cu Regia "Autosalubritate" au fost înlăturate încălcările relatate.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Drum deteriorat

22:21 Dec 21, 2013

Chisinau, Str. Mesager 5/1, 0.16 Kms

Lipsa iluminare

01:23 Mar 26, 2012

Chisinau, str.Mesager 1-5, 0.18 Kms

Drum deteriorat

23:02 Nov 25, 2013

Chisinau , Str. Mesager 5/1, 0.18 Kms

Lipsa iluminarii Str. Mesager

13:08 Mar 23, 2012

Chisinau, str. Mesager, 0.27 Kms

Lipsa capacului de canalizare

01:55 Apr 17, 2012

Chisinau, Str. Mesager 5, 0.27 Kms