Problemă actuală

Cladiri

13:57 Dec 26 2018 Traían 17/1, scara 2 Sectorul : Botanica

Descriere
Buna ziua! Va deranjaza locatara de pe Traian 17/1 scara 2. De ceva timp in scara persista un miros insuportabil care vine din subsol si respectiv ajunge si in apsrtamente. SEL a fost anuntat dar nu intreprinde nimic pentru a rezolva problema data. Va rugam sa interveniti pentru a rezolva problema. Multumim.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms