Problemă actuală

Уборка дворов

13:28 Dec 27 2018 Chisinau Str.27 martie1918 bl 3v Sectorul : Buiucani

Descriere
Убедительная просьба Убрать двор!!!Двор не подметали и не убирали 7 месяцев!!!!Не видели Дворника около 7 Месяцев.Никто не вывозит даже листья!!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"


Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Парк "ALUNEL"

00:55 Nov 26, 2013

ул. Каля Ешилор парк "АЛУНЕЛ", 0.06 Kms

Drum deteriorat

01:33 May 30, 2013

Chisinau, str. Calea Iesilor 11/4 (Parcul Alunelul), 0.1 Kms

Отсутствует дорожный знак

16:46 Sep 26, 2011

Chisinau, str. Coca x str. Neculce, 0.12 Kms

Lipseste iluminare

13:43 Nov 25, 2013

Chisinau, str. Calea Iesilor 9, 0.12 Kms

Perturbarea linistii

23:29 Sep 07, 2018

Chisinau, str.Ghidighici 5, 0.12 Kms