Problemă actuală

Cale de acces

01:31 Dec 28 2018 Chisinau, str. V. Alecsandri 17 Sectorul : Centru

Descriere
Buna ziua. Pe strada V.Alecsandri 17, in curtea blocului, a fost amenajat loc de joaca pentru copii, un lucru foarte frumos, numai că este o problema , locul de joaca , a blocat calea de acces pietonala la 2 strazi din centru orasului, la strada Dimbului si la strada Valea Dicescu. E necesar de facut ceva , e imposibil sa treci pe acolo, mai ales ca sunt si mame cu carucioare.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms