Problemă actuală

drum necuratit de gheata

01:29 Jan 22 2019 C. Brincusi Sectorul : Botanica

Descriere
Traficul din partea dreapta a supermarketului Velmart, din strada C. Brancusi este foarte ingreunat din cauza ca din blocul supermaketului curge apa, care ingheata si produce straturi foarte groase de gheata iar masinile nu pot trece pe unele portiuni. Va rog luati masuri, pentru ca problema este de multi ani. Ca e vara sau iarna, apa care se scurge de la ei duce la deteriorarea drumului atat vara cat si iarna. Presupun ca apa este de la conditionerele lor.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Becciev Constantin

Funcţie: Director S.A. "Apa-Canal Chisinau"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms