Problemă actuală

Troleibuzul 25

22:30 Jan 30 2019 Chisinau, posta veche Sectorul : Rîşcani

Descriere
Azi, pe data de 30.01.19 in jurul orelor 14.00 pe str.Florilor, in asteptarea in decurs de jumatate de ora a troleibuzului nr.25 spre posta veche, a venit un troleibuz atat de plin incat nimeni nu a putut sa se urce in acesta, cu toate ca statia a fost plina de oameni. Mai mult ca atat, usa deja nu se mai putea închide din cauza presiunii si aglomeratiei si s-a defectat. Totodata, soferul a fost nevoit sa se porneasca mai departe cu usa semideschisa, intrucat statia si asa a fost plina cu oameni. Cred ca conducatorii si conductorii troleibuzului se tem si nu raporteaza despre problema cu ruta data. Va rugam insistent sa rezolvati problema cu majorarea troleibuzelor 25, fara ca sa asteptam pana oamenii vor cadea din acesta.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms