Problemă actuală

Samafor

13:53 Feb 1 2019 Chisinau,str. Miorita sectorul centru, statia Campusul Academic Sectorul : Centru

Descriere
Buna seara...tin sa va informez ca butonul semaforului cu comanda de la statia Campusul academic, str. Miorita-nu functioneaza....trecerea este aglomerata si periculoasa...va rog sa va autosesizati
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Molcocean Foma

Funcţie: Director S.R.L. "Semafor-Service"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms