Problemă actuală

Semafor defect

01:51 Feb 9 2019 Calea Iesilor 8 Sectorul : Buiucani

Descriere
Butonul semaforului pietonal vis-a-vis de centrul "Zorile" nu lucreaza
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Molcocean Foma

Funcţie: Director S.R.L. "Semafor-Service"


Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Semafor stricat

01:48 Feb 08, 2019

Calea Iesilor 8, Zorile, 0 Kms

Statie publica fara acoperis!!!

10:51 Aug 20, 2014

Chisinau, str.Calea Iesilor, 0.06 Kms

Încălcarea ordinii publice si vandalizarea curtii blocului locativ

01:40 Nov 23, 2012

Chisinau, bd.Stefan cel Mare 159, 0.07 Kms

Copaci uscati

13:00 Jun 22, 2015

Chisinau, str. Sciusev 165, 0.1 Kms

Panou cu grafic

13:08 Sep 15, 2014

Chisinau, bd. Stefan cel Mare 165, 0.12 Kms