Problemă actuală

Gunoi de constructie la intersectia strazilor. FOTO.

13:09 Feb 11 2019 Strada Uzinelor (coordinate sunt indicate pe harta) Sectorul : Ciocana

Descriere
La strada Uzina, coordinatele pe harta. Cineva regular sa discarca aici gunoi de constructie!!!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice


Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
Denis (Mar 6 2019)
COORDINATE EXACTE AL LOCULUI (Google-maps): 47.009681, 28.927302
Comment Rating: UP DOWN
1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Bariere de parcare abuzive

13:03 Feb 24, 2014

Chisinau, str. Maria Dragan, 38/2, 0.06 Kms

Constructie neautorizata

12:26 Sep 29, 2011

Chisinau, str. Maria Dragan 38/1, 0.08 Kms

Gura de canalizare neacoperita

16:17 May 08, 2013

Chisinau, Str. M. Drăgan 32, 0.14 Kms

Cîini vagabonzi

10:01 Oct 02, 2013

Chisinau, str. Otovasca 21, 0.14 Kms

Gunoiște neautorizată

20:51 May 10, 2013

Chisinau, Str. M. Drăgan, 30/2, 0.18 Kms