Problema soluţionată

Iluminare

22:19 Feb 17 2019 str. P. Erhan Sectorul : Botanica

Descriere
La intersectia intre str. P. Erhan si str. Plaiului, nu functioneaza in regim normal 3 fekinari. Unu este ars (se afla pe teritoriul scolii, dar mai spre strada P. Erhan), iar doua felinari functioneaza aproximativ 30 de sec. si pe urma se sting. Va rugam sa rezolvati problema.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Drum distrus.

01:44 Nov 19, 2018

str. Plaiului, 0.06 Kms

Lipsa iluminarii

10:49 Jul 11, 2014

Chișinău, str. Plaiului, 0.07 Kms

Угроза обвала веток дерева

01:55 Nov 01, 2017

Moldova,Chisinau,str.Hanul-Morii,130,132, 0.07 Kms

Felinar

01:43 Nov 19, 2018

intre str. D. Ciugureanu si P. Erhan, 0.09 Kms

Necontenitul pîrău

01:55 Aug 12, 2014

Chisinau, str. Pandurilor, 0.11 Kms