Problema soluţionată

Iluminare

22:25 Feb 17 2019 str. Sarmizegetusa Sectorul : Botanica

Descriere
Pe str. Sarmizegetusa sunt mai multe felinari care au ars. Anume la trecere de pietoni la intersectia str. Pandurilor si str. Sarmizegetusa practic nu se vede nimic.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Яма, которую не объедешь

23:18 Nov 20, 2016

Chisinau, str.Sarmizegetusa,6, 0 Kms

Trecere de pietoni intunecata

10:26 Feb 12, 2019

Pandurilor 55/1 - Decebal 89, 0.01 Kms

Пандурилор 70/1

13:42 Nov 12, 2018

Пандурилор 70/1 проезжая часть, 0.01 Kms

Уличное освещение (str.Sarmizegetusa)

22:59 Apr 03, 2016

Chisinau, str.Sarmizegetusa, 6, 0.02 Kms

Сгорела лампа

13:17 Jan 25, 2019

Пандурилор 89, 0.02 Kms