Problemă actuală

Мусор вдоль русла реки

13:05 Feb 19 2019 Ghioceilor 2

Descriere
К сожалению вдоль реки никто не убирает. Такое ощущение как будто свалка, а не берег речки.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Ilascu Lidia

Funcţie: Sef al Directiei Socio-Ecologice


Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lucrari de constructie

12:28 Nov 24, 2014

Chisinau, str. Buiucani, str. G. Alexandrescu, 0.04 Kms

Gard decorativ nou furat

12:01 Jan 10, 2012

str.G.Alexandrescu. Damba de la iaz., 0.04 Kms

Deseuri in lacul Valea Morilor

01:22 May 24, 2013

Chisinau, lacul Valea Morilor, 0.06 Kms

Cladire construita neautorizat

15:45 Aug 01, 2011

str. C. Stere, 0.07 Kms

Bariera neautorizata

15:44 Aug 01, 2011

Chisinau, str A. Plamadeala, 0.08 Kms