Problemă actuală

Pavaj distrus. Priviti FOTO.

01:44 Feb 25 2019 str. Albisoara 84/6 (+ 84/6, pina la statia de troleibuzelor № 21,23) Sectorul : Rîşcani

Descriere
Dupa lucrari cu apeduct (sau si acolo, nu stiu), pavaj a lasat nefinisat. Citeva luni a trecut nici o pu... Nimeni nu au facut nica!. Oameni treaca - pavaj distruge mai mult pe marginele groapei!!!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Raileanu Gheorghe

Funcţie: Director "Directia autorizare si disciplina in constructii"


Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Шумный ресторан

13:30 Dec 17, 2013

Chişinău, Albişoara 84/9, 0.07 Kms

Nu se ilumineaza strada

13:38 Nov 25, 2012

Chisinau,str. Albisoara 84/1, 0.07 Kms

Lac necuratit

13:45 May 09, 2014

Chisinau, str. Mihai Viteazul, 0.08 Kms

Lipsa de trotuar

13:11 Jul 24, 2014

Chisinău, Str. Mihai Viteazul 10/1, 0.09 Kms

Instalarea abuziva a unui gard

01:45 Jul 23, 2013

Chisinau, Str. Albisoara 80/5, 0.1 Kms