Problema soluţionată

Iluminarea Proasta

14:35 Sep 26 2011 Chisinau, str. Trandafirilor mai jos de intersectia Trandafirilor si Dacia Sectorul : Botanica

Descriere
Pe strada Trandafirilor in apropiere de intersectarea acesteia cu Dacia lipseste iluminarea la citiva piloni creend o zona periculoasa si nesigura.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Pretura Botanica (Jun 22 2012)
Problema respectivă se află la examinare la Întreprinderea Reţelelor Electrice de Iluminare Publică ,,Lumteh", sect. Botanica (str. Titulescu 8).
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Уличное освещение

01:55 Aug 14, 2015

Chișinău, str. Trandafirelor 31/1, 0.03 Kms

Отсутствует свет

12:38 May 25, 2015

Chisinau, str. Trandafirilor 31/1, 0.03 Kms

constructii cu termen de receptie depasit

14:11 Sep 27, 2011

Chisinau, str. trandafirilor 31/1, 0.04 Kms

Lipseste trecerea pentru pietorni

01:43 May 27, 2011

str.Trandafirilor, Chisinau, 0.04 Kms

Парк на ул.Роз

01:20 Feb 20, 2014

Chisinau, str. Trandafirilor 31/1, 0.04 Kms