Problema soluţionată

Lipseste iluminarea in curte

15:35 Sep 26 2011 Chisinau, str. Mitropolit Dosoftei 97/2 Sectorul : Buiucani

Descriere
In curtea blocului nr.97/2 din strada Dosoftei nu este nici o lampa care ar ilumina pe timp de noapte. Cel putin 2 becuri ar trebui conectate la colturile casei. Suporturile exista si anul trecut chiar au si lucrat. Merci.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Iluminare lipsa

22:02 Dec 16, 2011

Chisinau, str.M.Dosoftei, 0.01 Kms

Lipsa iluminare

12:21 Oct 04, 2015

Chisinau, Str. Mitropolit Dosoftei 97/2, 0.02 Kms

Acoperisul stricat! Patrunde apa in locuinte.

01:02 Jun 14, 2016

Chisinau, str. Mitropolit Dosoftei 97/3, ap. 44, 0.02 Kms

Surpat asfaltul

11:56 Jun 19, 2015

Chisinau, str. Serghei Lazo 40, 0.06 Kms

Bariere de parcare

13:47 Dec 09, 2016

Chisinau, Mitropolit Dosoftei 126, 0.07 Kms