Problema soluţionată

lipseste ilumenarea pe terenul de joaca a copiilor

16:50 Sep 26 2011 Chisinau, str.Vadul lui Voda 62/1 si 62/2 Sectorul : Ciocana

Descriere
Pe strada Vadul-lui-Voda 62/1 si 62/2, in ograda cu teren de joaca a copiilor unde se joaca copii a 4 din alte case din apropiere, fiindca e unicul teren de joaca din priajma lipseste ilumenarea, 2 becuri
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

iluminarea ograzii-Cablu electric deteriorat

13:45 Apr 25, 2017

Chisinau, str.Vadul-lui-Voda 62/2, 0 Kms

Lipseste ilumenare in ograda

23:59 Nov 18, 2015

Chisinau, str.Vadul-lui-Voda 62, 0.01 Kms

Arbore rupt

13:39 May 04, 2017

Chisinau, str.Vadul-lui-Voda 62, 0.01 Kms

Parcare pe terenul de joaca a copiilor

13:19 Mar 12, 2018

str.Vadul-lui-Voda, 62/2, 0.01 Kms

arbore deterioreaza elementele constructive ale blocului(fundamentul si canalizarea blocului)

22:04 Apr 25, 2017

Chisinau, str.Vadul-lui-Voda 62, 0.01 Kms