Problema soluţionată

Cosuri de gunoi lipsa

17:24 Sep 26 2011 Chisinau, str. Calea Iesilor Sectorul : Buiucani

Descriere
Strada Calea Iesilor are 12 statii de troleibuz. Cum se face ca doar in cinci din ele sunt cosuri de gunoi?
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
Pretura sectorului Buiucani (Dec 4 2013)
problema în cauză a fost soluţinată de către Regia "Autosalubritate"
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

constructie neautorizata in curtea blocului strada calea iesilor 23

12:14 Mar 22, 2017

chisinau in ograda la blocul calea iesilor 23, 0.06 Kms

Cablu electric rupt i fata blocurilor de locuit

10:01 Apr 20, 2017

Chisinau, str. C. Iesilor 51/1, 0.06 Kms

Вместо горячей воды из крана течёт холодная.

00:24 Mar 24, 2017

г.Кишинёв ул.Каля Ешилор 19, 0.08 Kms

Statie foarte departe

13:04 Sep 27, 2014

Chisinau, str. Calea Ieşilor 19, 0.09 Kms

Stație

13:00 Mar 03, 2015

Chisinau, str. Calea Ieșilor 19, 0.1 Kms