Problema soluţionată

Problema cu iluminarea strazii

19:29 Sep 26 2011 Chisinau, str.Colina Puskin Sectorul : Rîşcani

Descriere
strada Colina Puskin nu este iluminata, ceea ce face foarte dificila si periculosa deplasarea pe timp de noapte
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Fara iluminare

10:08 Oct 10, 2011

Chisinau, Colina Puskin 4- Colina Puskin 10, 0.04 Kms

падающий телеграфный столб

13:17 Jul 11, 2012

Chisinau, str. Colina Puskin 14, 0.04 Kms

Мусорный контейнер на дороге

13:30 Jul 27, 2016

Chisinau, Str. Ion Pruncul, 0.08 Kms

Drum deplorabil

11:45 Nov 25, 2013

Chisinau, Str. C. Stamati 4, 0.1 Kms

Lipseste zebra

15:06 Dec 05, 2011

Chisinau, str. Ion Pruncul intersectie Petru Rares, 0.1 Kms