Problema soluţionată

De foarte multi ani

19:45 Sep 26 2011 Chisinau, str. Drumul Schinoasei Sectorul : Centru

Descriere
De foarte multi ani pe strada Drumul Schinoasei ,chiar de la inceputul strazii curge canalizarea dela un om gospodar direct pe srada centrala,Sa sesizat si politia pe acest caz ,si primaria dar se vede ca este cineva influent,si canalizarea curge mai departe.
Va rog foarte mult sa solutionati aceasta problema
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Becciev Constantin

Funcţie: Director S.A. "Apa-Canal Chisinau"
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Copac cazut carosabil

01:53 Apr 22, 2017

Drumul Schinoasei 1/1, 0.06 Kms

Aruncare ilegala de deseuri

14:20 Sep 27, 2011

Chisinau, str. Drumul Schinoasei x Grenoble, 0.07 Kms

Securitate rutiera

22:49 Apr 22, 2013

Chisinau, Str. Drumul Schinoasei 1/2, 0.08 Kms

Pericol de prabusire

13:12 Oct 31, 2014

Chisinau, str. Schinoasei 1/1, 0.09 Kms

PLOPI USCATI

13:45 Dec 17, 2014

Chisinau, str. Drumul Schinoasei 1/1 scara 3, 0.09 Kms