Problema soluţionată

Coşuri de gunoi

20:34 Sep 26 2011 Chisinau, Bd. Dacia: între străzile Cuza-Vodă şi Independenţei Sectorul : Botanica

Descriere
Pe aleea de pe bd.Dacia,între străzile Cuza-Vodă şi Independenţei, s-au amenajat mai multe scaune pentru odihnă, pentru ce noi vă mulţumim. Dar a-ţi uitat să instalaţi măcar un coş de gunoi, nu există nici unu pe toată aleea.
Vă mulţumim anticipat.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
Mihai (May 12 2014)
Îmi cer iertare; da ați putea informa populația cum a fost soluționată problema ??? deoarece pînă în ziua de azi nu a fost instalat nici un tomberon acolo ?!?!?
Comment Rating: UP DOWN
2
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

urne de gunoi si iluminare slaba pe timp de noapte

13:16 Sep 28, 2012

Chisinau,bd. Dacia 38, 0.02 Kms

Lipsa capacelor de canalizare

13:57 Nov 26, 2013

Chisinau, bd. Dacia 38, 0.02 Kms

Плохое отопление

10:30 Nov 27, 2013

Chisinau, bd. Dacia 38/3 ap. 140, 0.02 Kms

Drum distrus in curte

01:13 Jul 17, 2018

Chisinau, bd., 0.02 Kms

Amenajare Parcare

13:48 Oct 30, 2016

Chișinău, bd. Dacia 38, 0.02 Kms