Problema soluţionată

Deseuri Posta Veche, str,. Iazului

21:47 Sep 26 2011 Chisinau, Iazul de la Posta Veche Sectorul : Rîşcani

Descriere
Fostul iaz a fost transformat intr-o zona de stocare a deseurilor si gunoiului.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
Pretura sectorului Rîşcani (Dec 14 2013)
Pretura sectorului Rîşcani a înaintat un demers în adresa Primăriei comunei Stăuceni, Agenţiei Ecologice Chişinău,Inspectoratului de poliţie s.Rîşcani.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Teritoriu insalubru si aer poluat.

12:25 May 06, 2014

fostul iaz, 0.14 Kms

Ograda săpată

12:21 Aug 31, 2013

Chișinău, str.Iazului 72/1, 0.14 Kms

Reparație str. Iazului

13:27 Oct 07, 2015

Chișinău, Str. Iazului 72, 0.15 Kms

Bloc locativ

13:58 Mar 24, 2015

Chisinau, str. Ceucari 11\1, 11\2, 11\3, 0.16 Kms

Lipsa iluminarii

13:48 Dec 27, 2013

Chisinau, str. Iazului 72, 72/1, 74, 0.16 Kms