Problema soluţionată

Deseuri Telecentru

09:25 Sep 27 2011 Chisinau, Str. G.Asachi 71/2 Sectorul : Centru

Descriere
Gunoistea tot timpul este intr-o stare mizerabila.
Cini si vagabonzi in jur, pe 16 septembrie a fost dat foc la gunoi...au intervenit pompierii.
Sunt 4 boxe de gunoi pentru 4 camine (Colegiul de Constructie), si un bloc de locuit care nu are gunoistea personala.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa capacului de canalizare

13:52 Feb 28, 2014

Chisinau, str. Gh. Asachi 67/B, 0.06 Kms

невозможно проехать днем по ул.короленко.

13:44 Nov 22, 2012

Chisinau, str. Korolenko 2, 0.07 Kms

Carosabil defect

13:50 Jul 14, 2013

Chisinau, str. Gh. Asachi 64/1, 69/1, 0.08 Kms

Опасность обвала сооружения

11:41 Jan 05, 2017

Chisinau, Gh.Asachi, 66/1, 0.1 Kms

Curge apa....

01:24 Sep 27, 2017

Gheorghe Asachi 66/1, 0.11 Kms